Кафедра торговельного підприємництва та логістики

торговельного підприємництва та логістики

КУЛІК АННА ВОЛОДИМИРІВНА

кандидат економічних наук,
доцент кафедри торговельного підприємництва та логістики

e-mail: a.kulik@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Академія...
ORCID...
ResearcherID...

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Становлення  та розвиток підприємництва в Україні та світі; конкурентостійкість підприємств; питання логістичної діяльності підприємств.

ДИСЦИПЛІНИ

Основи підприємництва, Торговельне підприємництво, Оптова торгівля та дистрибуція, Управління продажем.

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

В 2010 році отримано магістерський рівень в КНТЕУ за спеціальністю «Товарознавство і комерційна діяльність», спеціалізація «Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі» (диплом з відзнакою).

В 2013 році захищено кандидатську дисертацію на тему «Формування механізму конкурентостійкості підприємств сільського зеленого туризму на засадах маркетингу» та отримано ступінь кандидата економічних наук.

ДОСВІД РОБОТИ

• 2009 р – викладач кафедри економіки підприємства, міжнародної економіки та маркетингу ДВНЗ «Українська академія бізнесу та підприємництва»
  • 2012 р. – в.о. старшого викладача кафедри менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності «Київський університет управління та підприємництва»
  • 2012 р. – асистент кафедри торговельного підприємництва «Київський національний торгоельно-економічний уніерситет»
  • 2014 р. – старший викладач кафедри торговельного підприємництва «Київський національний торгоельно-економічний уніерситет»
  • 2015 р. – до цього часу - доцент кафедри торговельного підприємництва «Київський національний торгоельно-економічний уніерситет»

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• 2016 р. - стажування з інноваційних методів та підходів в освіті в Академічному товаристві Міхала Балудянського, Словаччина.

ХОБІ

подорожі, заняття спортом