Кафедра ресторанних і крафтових технологій

Краєвська Світлана Петрівна

ресторанних і крафтових технологій

КРАЄВСЬКА СВІТЛАНА ПЕТРІВНА

Асистент кафедри ресторанних і крафтових технологій

e-mail: s.krayevska@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Web Of Science

ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ Технології продуктів оздоровчого та профілактичного призначення
ДИСЦИПЛІНИ “Енологія”
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • 2021 - т.ч. Аспірант за спеціальністю 181 Харчові технології. Державний торгівельно-еконмічний університет. Київ, Україна.
  • 2010. Магістр з технології харчових продуктів оздоровчого та профілактичного призначення. Національний університет харчових технологій. Київ, Україна.
  • 2009. Бакалавр з харчової технології та інженерії. Національний університет харчових технологій. Київ, Україна.
ДОСВІД РОБОТИ
  • 2021 - т.ч. Державний торгівельно-економічний університет. Асистент кафедри технології і організації ресторанного господарства.
  • 2019 - 2021 р.р. ТОВ “Агрофірма Київська” - інженер з якості.
  • 2010 - 2019 р.р. Київський кооперативний інститут бізнесу і права - старший викладач кафедри харчових технологій, голова приймальної комісії.
  • 06.2010 - 10. 2010 р.р. Українська лабораторія якості продуктів агропромислового комплексу. Молодший науковий співробітник.
  • 2005 - 2010 р.р. Національний університет харчових технологій - магістр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Тези конференцій
Патенти
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Премія Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України - міста-героя Києва в номінації “наукові досягнення”. 20 червня 2019 р.

Почесна грамота

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • English functional skills ESOL. September - December 2022. Northampton. England.
  • Інструменти Google у освіті. Жовтень 2022. Київ. Україна.
  • “Життя після впровадження HACCP: постійне вдосконалення діючої системи харчової безпечності”, вересень 2020. Київ, Україна.
  • Global GAP Private Capacity Building and Farm Assurer Workshop. November 2019. Kyiv. Ukraine.
  • ISO 9001:2015. Development and implementation of Quality Management System. April 2019. Kyiv. Ukraine.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Консультант дослідного інституту органічного сільського господарства FIBL у програмі міжнародної технічної допомоги “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”.
  • Експерт телевізійного шоу “Якісне життя”, телеканал Київ.
ХОБІ

лікарські рослини та ароматерапія, нутріціологія, психологія, енотуризм, йога, біг, акриловий живопис.

остання редакція 13.04.2024