logo
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
logo
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
img

Про кафедру

торговельного підприємництва та логістики

НАША ІСТОРІЯ ТА СЬОГОДЕННЯ

Кафедра торговельного підприємництва та логістики почала свою діяльність у 2009 р. та  є випусковою з підготовки за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля», ОПП «Торговельний бізнес» та «Логістична діяльність» ОС «бакалавр»; ОПП «Підприємництво та торгівля» ОС «молодший бакалавр», ОПП "Ритейлінг та дистрибуція" та «Логістика та управління ланцюгами постачання» ОС «магістр», ОНП « Підприємництво та торгівля», доктор філософії (PhD).

На кафедрі працює 11 викладачів: з них 2 – доктори економічних наук, професори; 7 – кандидати економічних наук, доценти; 1 - кандидат технічних наук, доцент, 1 - старший викладач.

Викладачі кафедри торговельного підприємництва та логістики мають значний практичний та науковий досвід роботи, що дає їм змогу ефективно забезпечувати проведення лекційних, практичних та інших видів занять з понад 20 навчальних дисциплін, серед яких провідне місце займають:Торговельне підприємництво, Організація торгівлі, Логістика, Логістичний менеджмент, Управління продажем та мерчандайзинг, Проектування торговельних об’єктів, Торговельні мережі, Транспорто-експедиторська діяльність, Організація мультимодальних перевезень, Управління бізнес-процесами в торгівлі, Управління ланцюгами постачання, Проектування логістичних систем, Оптимізація логістичних рішень, Інформаційні системи та технології в логістиці та ін. Крім того, зважаючи на те, що кафедра є випусковою, провідні викладачі здійснюють керівництво випусковими кваліфікаційними роботами (проєктами).

Викладачі кафедри при підготовці фахівців орієнтуються на світові стандарти, активно працюють над удосконаленням освітнього процесу, збагаченням її змісту відповідно до сучасних вимог, впровадженням інноваційних технологій та інтерактивних методів навчання, створюють умови для комплексної підготовки фахівців. За підтримкою партнера кафедри ТОВ «ЗАММЛЕР Україна», керівництвом університету та викладачами кафедри відкрито профільну «Логістичну лабораторію»

   

         


Кафедрою укладено договори про співдружність із такими провідними вітчизняними підприємствами, як: 

Розробник програмного забезпечення «Мурашина Логістика»
(TMS "Ant-logistics")
Логістичний оператор ZAMMLER

Кафедра забезпечує освітній процес в університеті методичними розробками із закріпленими за нею дисциплінами, а саме: програмами та робочими програмами, опорними конспектами лекцій, ситуаційні завдання, кейси, проведення інших видів практичних занять тощо. Значна частина дисциплін забезпечена авторськими підручниками та навчальними посібниками.

Кафедра має належну матеріально-технічну базу - комп’ютери нового покоління, оснащення для візуального супроводження лекційних і практичних занять, що забезпечує сучасний рівень освітнього процесу та організації науково-дослідної роботи студентів. Викладачами кафедри активно впроваджуються в освітній процес провідні інформаційні технології та комп’ютерні програми: TMS "Ant-logistics", UIS WMS, ScetchUp 3D, ERwin Process Modeller, AnyLogic та ін.

Викладачі кафедри постійно проходять стажування у провідних закладах вищої освіти країн ЄС, а саме: Сучавський університет ім. Штефана чел Маре (м. Сучава, Румунія),  травень 2018р., Вища школа соціально-економічного розвитку в Пшеворську (Польща, м. Пшеворськ) лютий 2018р.,Mendel University in Brno, Academy of Performing Arts in Prague, Technical University of Ostrava при підтримці Eastern European Center of the Fundamental Researchers (Чехія) у 2020 році, University of Finance, Business and Entrepreneurship (Болгарія) у 2021 році, Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University (Nowy Sącz, Polska), 2021 р та ін. Викладачі кафедри беруть участь у викладанні дисциплін за англомовними програмами.

Викладачі кафедри разом із здобувачами вищої освіти здійснюють наукову діяльність: виконують НДР, беруть участь у проведенні наукових форумів, конференцій, круглих столів з актуальних проблем розвитку логістичної діяльності,  торгівлі та підприємництва в Україні, здійснюють керівництво аспірантами, здобувачами наукового ступеня доктора наук та доктора філософії. Результати наукових досліджень регулярно висвітлюються у монографіях, підручниках, наукових статтях та тезах міжнародних науково-практичних конференцій.

Завідувач кафедри – доктор економічних наук, професор, Ільченко Наталія Борисівна.

18.03.2023
263422
955
остання редакція 05.08.2024
263422