Науковий гурток «Клуб аудиторів та фінансових аналітиків»
фінансового аналізу та аудиту
За сприяння кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку, в межах засідання студентського наукового гуртка «Клуб аудиторів та фінансових аналітиків», 15 жовтня 2024 року проведено відкритий майстер-клас на тему «Практичні кейси податкового аудиту під час воєнного стану в Україні». Спікер заходу – Пігар Артем, здобувач вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» освітньою програмою «Фінансова аналітика», головний державний інспектор планових перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Кіровоградській області.
Під час майстер-класу розглядали кейси проведення податкового аудиту в умовах воєнного стану: визначали ключові об’єкти перевірки податкового аудиту та особливості його проведення; опановували процес складання акта про результати проведеної перевірки суб’єктами державного аудиту тощо.
У заході взяли участь понад 50 здобувачів вищої освіти, які навчаються за освітніми ступенями «бакалавр», «магістр» та «доктор філософії» спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» (зокрема, освітніми програмами «Фінансовий контроль та аудит», «Фінансова аналітика», «Діджитал аудит та аналіз»). Учасники заходу обґрунтовано дискутували щодо різних аспектів податкового аудиту.
Майстер-клас надав здобувачам вищої освіти усіх трьох рівнів практичну можливість поглибити свої знання та компетентності.
Знання – це сила!
За сприяння кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку, в межах засідання студентського наукового гуртка «Клуб аудиторів та фінансових аналітиків», 7 березня 2024 року проведено відкритий майстер-клас на тему «Особливості оцінки активів підприємств в умовах воєнного стану». Спікер заходу – Литвинов Євгеній, здобувач вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» освітньою програмою «Діджитал аудит та аналіз», керівник відділу оцінки ТОВ "ЕССЕТ ЕКСПЕРТАЙЗ", сертифікований міжнародний оцінювач (WAVO-WRV).
Під час майстер-класу розглядалися особливості оцінки активів підприємств в умовах воєнного стану, з метою відображення у фінансовій звітності відповідно до МСФЗ, виконання кредитних зобов’язань та прийняття управлінських рішень. У заході взяли участь 115 здобувачів вищої освіти за освітніми ступенями «бакалавр» та «магістр» спеціальностями 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок». Учасники активно обговорювали напрями розвитку оціночної діяльності в Україні в умовах євроінтеграції. Майстер-клас став чудовою нагодою збагатити свої знання та обмінятися досвідом.
Щиро дякуємо за змістовну та корисну зустріч!