Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Науковий гурток «Клуб аудиторів та фінансових аналітиків»

фінансового аналізу та аудиту

За сприяння кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку, в межах засідання студентського наукового гуртка «Клуб аудиторів та фінансових аналітиків», 7 березня 2024 року проведено відкритий майстер-клас на тему «Особливості оцінки активів підприємств в умовах воєнного стану». Спікер заходу – Литвинов Євгеній, здобувач вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» освітньою програмою «Діджитал аудит та аналіз», керівник відділу оцінки ТОВ "ЕССЕТ ЕКСПЕРТАЙЗ", сертифікований міжнародний оцінювач (WAVO-WRV).

Під час майстер-класу розглядалися особливості оцінки активів підприємств в умовах воєнного стану, з метою відображення у фінансовій звітності відповідно до МСФЗ, виконання кредитних зобов’язань та прийняття управлінських рішень. У заході взяли участь 115 здобувачів вищої освіти за освітніми ступенями «бакалавр» та «магістр» спеціальностями 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок». Учасники активно обговорювали напрями розвитку оціночної діяльності в Україні в умовах євроінтеграції. Майстер-клас став чудовою нагодою збагатити свої знання та обмінятися досвідом.

Щиро дякуємо за змістовну та корисну зустріч!

остання редакція 21.06.2024