Кафедра технології і організації ресторанного господарства
Кафедра технології і організації ресторанного господарства

Співробітництво

технології і організації ресторанного господарства

Кафедра технології і організації ресторанного господарства активно співпрацює зі спорідненими навчальними закладами ІІІ, ІV рівнів акредитації (Харківський державний університет харчування і торгівлі, Полтавський університет споживчої кооперації України, Одеська національна академія харчових технологій, Національний університет харчових технологій, Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"), І, ІІ рівнів акредитації (Житомирський комерційний технікум, Вінницький технолого-економічний технікум, Черкаський комерційний технікум, Харківський бізнес-коледж).

Міжнародні зв’язки кафедри технології і організації ресторанного господарства з навчальними закладами та організаціями інших країн виявляються у підготовці фахівців для зарубіжних країн, міжвузівському співробітництві з іноземними вищими навчальними закладами, участі у виконанні спільних наукових досліджень та проведенні міжнародних конференцій, а також у проходженні практики студентами (Греція, Франція).

Встановлено дружні професійні зв’язки з вищими навчальними закладами Франції (Академією кулінарного мистецтва "Le Cordon"), Польщі (Вищою морською школою у Гдині, Економічним університетом у Познані, Верхньосилезькою комерційною школою у Катовіце), Росії (Економічною академією ім. Плєханова), Австрії (Економічним університетом, Відень), Азербайджану (Бакинським товарознавчо-комерційним інститутом), Болгарії (Бургаським вільним університетом, Університетом національного і світового господарства, Софія), Білорусі (Могилевським технологічним інститутом).

Колективом кафедри налагоджено співробітництво з провідними закладами ресторанного господарства: ПрАТ “Нові інжинірингові технології Готель “Хаятт Рідженсі”, Державне підприємство “Готель “Україна”, Державне підприємство “Готельний комплекс “Київ”, ПрАТ “Готель “Дніпро”, ПуАТ  “Готельний комплекс “Братислава”, Державне підприємство “Готель “Україна”, ПАТ “Готель “Прем’єр Палац”, Дочірнє підприємство ПрАТ “Укрпрофтур” “Готельний комплекс “Турист”, ТОВ “БК “КВАДР” Президент-Готель, мережі ресторанів "Козирна карта", "Мировая карта", та з багатьма іншими.

19.04.2013
guliya2005