Графік роботи секцій
фізичної культури, спорту та реабілітації
Розклад роботи секцій з дисципліни "Фізичне
виховання"
на 2023 - 2024 н.р.
Зав. кафедри: Гамов В’ячеслав Георгійович
Секція: Більярд
День тижня |
Пара |
Примітка |
Вт. |
ІІ, ІІІ, ІV, V |
Гурт. №7 (більярд) |
Чт. |
ІІ, ІІІ, ІV, V, VІ |
Гурт. №7 (більярд) |
Доцент: Короп Михайло
Юрійович
Секція: Волейбол
День тижня |
Пара |
Примітка |
Вт. | VIІ | Спортивний манеж №2 |
Ср. |
ІІІ, ІV, V, VI |
Спортивний манеж №2 |
Чт. |
ІІІ, ІV, VIІ |
Спортивний манеж №2 |
Сб. |
ІV, V |
Спортивний манеж №2 |
Доценти: Паришкура Юлія Володимирівна, Вяла Оксана Миколаївна
Секція: Бадмінтон
День тижня |
Пара |
Примітка |
Пн. |
ІІ, ІІІ, ІV, V |
Спортивний манеж № 2 |
Вт. |
ІІ, ІІІ, ІV, V |
Спортивний манеж № 2 |
Чт. |
ІІІ, ІV |
Спортивний манеж № 2 |
Ст.
викладач: Дембіцька Олена
Олександрівна
Секція: Фітнес, Чирлідинг
День тижня |
Пара |
Примітка |
Вт. |
ІІ, ІІІ, IV, V, VІ |
Зал ЛФК |
Пт. |
ІІ, ІІІ, IV, V, VІ |
Спортивний манеж № 2 |
Ст. викладач: Гайдай Світлана
Іванівна
Секція: Фітнес
День тижня |
Пара |
Примітка |
Вт. |
ІІ, III, IV, V, VІ |
Зал Фітнеса |
Чт. |
ІІ, III, IV, V, VІ |
Зал Фітнеса |
Ст. викладач: Погасій Людмила
Іванівна
Секція: Фітнес
День тижня |
Пара |
Примітка |
Пн. |
ІІ, III, IV, V, VІ |
Зал Фітнеса |
Ср. |
ІІ, III, IV, V, VІ |
Зал Фітнеса |
Ст.
викладач: Хапсаліс
Гаяне Левонівна
Секція: Фітнес
День тижня |
Пара |
Примітка |
Пн. |
ІІ, III, IV, V, VІ |
Зал ЛФК |
Чт. |
ІІ, III, IV, V, VІ |
Зал ЛФК |
Ст. викладач: Янченко
Ірина Миколаївна
Секція: Фітнес
День тижня |
Пара |
Примітка |
Ср. |
ІІ, ІІІ, ІV, V, VІ |
Зал ЛФК |
Пт. |
ІІ, ІІІ, ІV, V, VІ |
Зал ЛФ |
Ст. викладач: Бистра Ірина
Ігорівна
Секція: Загальна фізична підготовка, кросфіт
День тижня |
Пара |
Примітка |
Вт. |
ІІ, ІІІ, ІV, V, VІ |
Корпус «Л» |
Чт. |
ІІ, ІІІ, ІV, V, VІ |
Корпус «Л» |
Доцент: Чигирин Олександр
Григорович
Секція: Настільний теніс
День тижня |
Пара |
Примітка |
Вт. |
ІІ,ІІІ, ІV, V |
Спортивний манеж № 2 |
Ср. |
ІІ,ІІІ, ІV, V |
Спортивний манеж № 2 |
Пт. |
ІІ,ІІІ |
Спортивний манеж № 2 |
Ст. викладач: Яценко Олексій
Валентинович
Секція: Футбол (чоловіки)
День тижня |
Пара |
Примітка |
Пн. |
VІ, VІІ |
Стадіон |
Вт. |
V, VІ, VІІ |
Стадіон |
Ср. |
VІ, VІІ |
Стадіон |
Чт. |
V, VІ, VІІ |
Стадіон |
Доцент: Бойко Олександр
Григорович
Секція: Футбол (чоловіки)
День тижня |
Пара |
Примітка |
Пн. |
ІІІ, ІV |
Стадіон |
Вт. |
ІІІ, ІV |
Стадіон |
Ср. |
ІІІ, ІV |
Стадіон |
Чт. |
ІІІ, ІV |
Стадіон |
Пт. | ІІІ, ІV | Стадіон |
Ст. викладач: Єльцов Денис
Сергійович
Секція: Баскетбол
День тижня |
Пара |
Примітка |
Вт. |
І, ІІ, ІІІ, ІV |
Спортивний манеж № 1 |
Ср. |
II, III |
Спортивний манеж № 1 |
Чт. |
І, ІІ, ІІІ, ІV |
Спортивний манеж № 1 |
Ст. викладач: Пивоваров Андрій Анатолійович
Секція: Атлетична гімнастика
День тижня |
Пара |
Примітка |
Пн. |
ІІ,ІІІ, ІV, V, VІ |
Тренажерна зала корпус «Д» |
Ср. |
ІІ,ІІІ, ІV, V, VІ |
Тренажерна зала корпус «Д» |
Ст. викладач: Цибровський
Артем Ігорович
Секція: Атлетична гімнастка, перетягування канату
День тижня |
Пара |
Примітка |
Вт. |
ІІ, III, ІV |
Тренажерна зала корпус «Д» |
VІ, VІІ | Тренажерна зала корпус «Л» | |
Чт. |
ІІ, III, ІV |
Тренажерна зала корпус «Д» |
VІ, VІІ | Тренажерна зала корпус «Л» |
Доцент: Клименко Анна
Валеріївна
Секція: Загальна фізична підготовка
День тижня |
Пара |
Примітка |
Пн. |
III, ІV, V,VІ, VІІ |
Корпус "Л" |
Чт. |
ІІ, III, ІV |
Спортивний манеж № 1 |
V,VІ | Корпус "Л" |
Ст. викладач: Головіна
Світлана Сергіївна
Секція: Загальна фізична підготовка, Футзал
День тижня |
Пара |
Примітка |
Пн. | ІІ, III, ІV | Спортивний манеж № 1 |
Чт. |
ІV |
Спортивний манеж № 1 |
Пт. |
ІІ, III, ІV, V, VІ, VII |
Спортивний манеж № 1 |
Ст. викладач: Анюхін Валерій
Валерійович
Секція: Теніс
День тижня |
Пара |
Примітка |
Вт. |
ІІІ, ІV |
Корти |
Ср. |
ІІІ, ІV |
Корти |
Чт. |
ІІ, ІІІ, ІV |
Корти |
Пт. |
ІІ, III, IV, |
Корти |
Ст. викладач: Мірошниченко
Олена Леонідівна
Секція: Фізична реабілітація
День тижня |
Пара |
Примітка |
Пн. |
ІІ, III, ІV, V, VІ |
Спортивний манеж № 2 |
Ср. |
ІІ, III, ІV, V, VІ |
Чигоріна 57а, корпус М |
Ст. викладач: Гордійчук
Богдана Валеріївна
Секція: Фізична реабілітація
День тижня |
Пара |
Примітка |
Вт |
ІІ, III, ІV, V, VІ |
Чигоріна 57а, корпус М |
Чт. |
ІІ, III, ІV, V, VІ |
Чигоріна 57а, корпус М |
Ст. викладач: Приходько
Віталій Миколайович
Секція: Легка атлетика
День тижня |
Пара |
Примітка |
Пн. |
ІІ, ІІІ |
Спортивний манеж № 1 |
Чт. |
ІІ |
Тренажерна зала корпус «Д» |
Пт. |
ІІ, ІІІ |
Спортивний манеж № 1 |
Ст. викладач: Нужненко Юрій
Іванович
Секція: Бокс
День тижня |
Пара |
Примітка |
Пн. |
І, ІІ, ІІІ |
Корпус «Л» |
Ср. |
І, ІІ, ІІІ, |
Корпус «Л» |
Пт. |
І, ІІ, ІІІ, ІV |
Корпус «Л» |
Ст.
викладач: Коптєв Костянтин Геннадійович
Секція: Боротьба
День тижня |
Пара |
Примітка |
Вт. |
IV, V, VІ |
Корпус «Л» |
Ср. |
ІІ, ІІІ, IV, V |
Корпус «Л», тренажерна зала |
Чт. |
ІІ, ІІІ, IV |
Корпус «Л» |
Ст. викладач: Соловйов Володимир Васильович
Секція: Більярд
День тижня |
Пара |
Примітка |
Вт. |
ІІІ, ІV |
Гурт. №7 (більярд) |
Ср. |
V |
Гурт. №7 (більярд) |
Чт. |
IV, V |
Гурт. №7 (більярд) |