Кафедра обліку та оподаткування

КУЗЬМЕНКО ОЛЕНА ПЕТРІВНА

обліку та оподаткування

o.p.kuzmenko@knute.edu.ua

Cтарший викладач кафедри обліку та оподаткування

Наукові профілі у міжнародних наукометричних базах даних:

Scopus  Google Scholar       ORCID     Publons

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ: фундаментальні і прикладні наукові дослідження у сфері фінансового обліку

ДИСЦИПЛІНИ:  “Бухгалтерський облік”, “Фінансовий облік”, “Бухгалтерський облік в торгівлі”, “Звітність підприємств”, “Облік і звітність в оподаткуванні”, “Інформаційні системи та технології в обліку”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ:

• ОС «спеціаліст» за спеціальністю «Облік та аудит», Київський державний торговельно-економічного університет, 1996р
  • ОС «спеціаліст» за спеціальністю «Інформаційно-вимірювальна техніка», Київський політехнічний інститут, 1991р.

ДОСВІД РОБОТИ:

• старший викладач кафедри обліку та оподаткування,  з 2008 р. до цього часу.
  • асистент кафедри бухгалтерського обліку  Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 1996 – 2007 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ:

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ:

• Подяка Київського міського голови за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, високий професіоналізм,  2018 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету  за сумлінну  працю, 2018 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету  за багаторічну плідну працю та вагомий внесок в освітянську справу, 2011 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету  сумлінну працю та вагомий внесок в освітянську справу, 2010 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ:

• Сертифікований курс “MASTER:Бухгалтерія. Перші кроки і введення в конфігурування», 2018 р.
  • Сертифікований курс “Швидкий старт у MASTER:Бухгалтерія для малого та середнього бізнесу», 2018 р.
  • Сертифікований курс «Використання прикладного рішення «1С:Бухгалтерія 8 для України», редакція 2.0, 2018 р.
  • Стажування National-Louts University, Poland, Nowy Sacz, 2018 р.
  • Тренінг «Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта», 2017 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ:

• Член Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, 2018-2020 рр.
  • Наукове консультування у ТОВ «Шинний Союз Лтд» з питань ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової та податкової звітності підприємства з 2008 р.

ХОБІ: подорожі, інтелектуальні ігри.

07.02.2021
остання редакція 18.04.2023