Кафедра торговельного підприємництва та логістики

торговельного підприємництва та логістики

ВЖИТИНСЬКА КСЕНІЯ ЮРІЇВНА

кандидат економічних наук, доцент
доцент кафедри торговельного підприємництва та логістики

e-mail: k.vzhytynska@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Логістика, підприємництво

ДИСЦИПЛІНИ

«Міжнародна логістика», «Основи підприємництва»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доцент кафедри торговельного підприємництва та логістики 2023 р.
  • ​кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», тема дисертації: «Підвищення прибутковості хлібопекарних підприємств з використанням двофакторної моделі розвитку» , 2010 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• 2023 р. – Доцент кафедри торговельного підприємництва та логістики Державного торговельно-економічного університету.
  • 2014 р. – 2023 р. – Доцент кафедри економічної теорії Національного університету харчових технологій;
  • 2005 р.– 2014 р. -  Асистент кафедри фінансів Національного університету харчових технологій;

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Наукові публікації у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз, рекомендованих МОН, зокрема Scopus та WOS

1. Analysis of competitive strategies of startups under conditions of global challenges / K. Vzhytynska // Academy of Strategic Management Journal. Volume 18, Special Issue 1 (Title: Strategic Research Directions), 2019.
  2. Clustering of banks by the level of digitalization in the context of the COVID-19 pandemic / Oleh Kolodiziev, Valeriia Shcherbak, Kseniia Vzhytynska, Olena Chernovol, Olha Lozynska //  Banks and Bank Systems, Volume 17, Issue 1, 2022. P 80-93.
  3.  Аналіз стану платіжних систем в Україні в контексті Європейського вектору розвитку цифрової економіки та глобалізаційно-інтеграційних процесів / Інна Ситнік, Інна Васильчук, Ксенія Вжитинська, Олег Колодізєв, Ольга Кузмінова, Віктор Смоляк // Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики Том 6 (47), 2022. С. 34-50. Видання WOS

Публікації у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України та інших держав

1. Теорія хаосу на підприємницькому просторі/ K. Ю. Вжитинська   //  Збірник наукових праць Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова. N1 2021. Ст. 106-110.
  2. Macroeconomic situation of the Ukrainian agricultural sector / K. Vzhytynska //  Збірник наукових праць Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова. N4 (487) 2021. Ст. 53-59.
  3. The Ukrainian agricultural sector and its main problems / K. Vzhytynska // Science, Technology and Innovations. Pegasus publishing. Lisbon, Portugal, 2019. P. 30-35.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• проходження курсу на платформі Prometheus «Наукова комунікація в цифрову епоху», 2020 рік;
  • проходження курсу на платформі Prometheus «Наука про освіту: що повинен знати лідер освітнього стартапу», 2020 рік;
  • проходження курсу на платформі Prometheus «Дистанційна робота для публічних службовців», 2020 рік;
  • проходження курсу на платформі Prometheus «Англійська для медіаграмотності», 2020 рік;
  • Національний університет харчових технологій. Підвищення кваліфікації за темою: «Використання хмарних технологій для дистанційного вирішення освітніх та наукових завдань» в обсязі 60 годин (2 кредити ЄКТС) з 20 березня по 3 квітня 2023.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Володіння англійською мовою на рівні В2, сертифікат
  • ​Член громадської благодійної організації «Лідери змін».

ХОБІ

Спорт, активний відпочинок