Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ

31 серпня 2015 р. відбулось засідання вченої ради КНТЕУ, на якому були затверджені документи та ухвалені відповідні рішення згідно порядку денного.

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Про затвердження навчальних планів та внесення змін до діючих.

2.

Про затвердження програм та робочих програм навчальних дисциплін.

3.

Про результати апробації Тимчасового положення про систему рейтингового оцінювання діяльності здобувачів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти та внесення змін до нього.

4.

Про затвердження плану проведення лекцій за участю провідних вчених та видатних фахівців-практиків на ІІ півріччя 2015 року.

5.

Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок у 2016 році.

6.

Про встановлення терміну затвердження тем дисертаційних робіт аспірантів І року навчання.

7.

Про вдосконалення організаційної структури Чернівецького торговельно-економічного інституту.

31.08.2015
adv