Вічна пам'ять героям: у ЖТЕК КНТЕУ відкрито меморіальну дошку захиснику України

1 вересня 2015 року у Житомирському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ на святковій лінійці з нагоди Дня знань відбулася урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки пам’яті випускника закладу житомирянина Олега Черниша.

Олег  до участі в АТО  працював кухарем у столиці. Був мобілізований у серпні 2014 року. 30-річний військовослужбовець 95-ї аеромобільної бригади  молодший сержант Олег Черниш загинув  на сході країни під час оборони Донецького аеропорту в січні цього року.  В Олега залишилися батьки, брат, дружина і син.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі  Олег Черниш нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

01.09.2015
adv