Нові перспективи професійного та кар’єрного зростання студентів-програмістів КНТЕУ

1 вересня 2015 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулися урочистості з нагоди Дня знань та інавгурація студентів. Дружня студентська сім’я збільшилась ще на 52 студенти спеціальності «Програмна інженерія». Так, рік тому в КНТЕУ була лише одна група студентів 1-го курсу, в якій навчалось 17 студентів. У цьому навчальному році на перший курс було зараховано 32 студенти, а на другий курс поступили з інших навчальних закладів ще 22 студенти, що свідчить про довіру студентів до нашого закладу та зростання популярності спеціальності.

2 вересня 2015 р., в межах співпраці кафедри програмної інженерії та ІС і компанії «BGS Solutions», яка є розробником корпоративних інформаційних систем на базі програмної платформи «1С:Підприємство», відбулася зустріч студентів 1-го та 2-го курсів спеціальності «Програмна інженерія» та провідних спеціалістів компанії: Євгенії Могилевської та Анжеліки Безсмертної.

Співробітники компанії «BGS Solutions» розповіли студентам про сферу діяльності, здобутки компанії, перспективи професійного та кар’єрного росту її співробітників. Була висловлена зацікавленість щодо залучення студентів спеціальності «Програмна інженерія» до подальшого навчання та роботи в компанії «BGS Solutions», а також проходження практики.

Завідувач кафедри, викладачі та студенти висловили подяку представникам компанії за цікаву зустріч.

01.09.2015
adv