Перший на передовій – найкращий у навчанні: студент КНТЕУ захищає територіальну цілісність України

Все більше студентів, співробітників та випускників КНТЕУ творять історію незалежної України...

Ще зовсім недавно Андрій був звичайним студентом, поєднуючи навчання та роботу приватним підприємцем. Але наприкінці 2014 року він уклав контракт на службу в АТО. І сьогодні цей мужній чоловік згадує, як із автоматом у руках відстоював інтереси й територіальну цілісність нашої Батьківщини, взявши участь у антитерористичній операції на Донбасі.

Андрій одружений. Має трьох донечок, наймолодшій з яких ще не виповнилося й 2 років. Андрій мріє, що всі вони будуть жити в мирній країні, де більше знадобиться його спеціальність «Облік і аудит у підприємництві», ніж уміння тримати зброю в руках.

Активний учасник волонтерського руху допомоги українським військовим Давиденко Андрій - студент 2 курсу факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики КНТЕУ

Ми пишаємося сміливістю та звитягою студентів, співробітників та випускників КНТЕУ!

04.09.2015
adv