Юристи-першокурсники вивчали практику роботи державних органів влади

1 вересня відбулася урочиста посвята першокурсників КНТЕУ, у тому числі і студентів факультету економіки менеджменту та права спеціалізації «Комерційне право» та «Фінансове право».

Після заходу студенти разом із кураторами груп В.В. Андріїв (гр. 1-5.), О.М. Гончаренко (гр. 1-6.), О.О. Шарабуриною (гр. 1-7) у рамках пізнавальної екскурсії відвідали Центральну виборчу комісію, Київську обласну державну адміністрацію, Київську обласну раду, Комітети Верховної Ради України, Вищий господарський суд України, Центральний державний архів громадських об’єднань України.

01.09.2015
adv