«Бізнес-трамплін»: старт конкурсу бізнес-проектів

7 вересня 2015 року серед студентів Київського національного торговельно-економічного університету розпочався конкурс бізнес-проектів “Бізнес-Трамплін”.  Студентський конкурс “Бізнес-Трамплін” організувала кафедра економіки та фінансів підприємства на базі постійно діючої платформи “Майстерня професійного зростання”.

Переможці конкурсу отримають інформаційну та консультативну підтримку. Конкурс триватиме до 01.11.2015 року.

Заявки на участь у конкурсі подавати в електронному вигляді в довільній формі на електронну адресу: business2015@ukr.net.

Координатори конкурсу:

• Афанасьєв Костянтин Михайлович, к.е.н., ст. викладач кафедри економіки та фінансів підприємства (А 456)
  • Трубей Оксана Миколаївна, к.е.н., доцент кафедри економіки та фінансів підприємства (А 456)

07.09.2015
adv