Навчально-тренувальні збори провела футбольна команда "Меркурій" на базі відпочинку «Золота лагуна»

З 13 серпня по 26 серпня 2015 р. на базі відпочинку КНТЕУ «Золота лагуна» с. Хорли Херсонської області пройшов навчально-тренувальний збір  команди СК «КНТЕУ – Меркурій» з футболу, яка готується до чергового Чемпіонату України та м. Києва, які стартують у жовтні 2015 року.

Побажаємо команді, тренеру та вболівальникам яскравих спортивних баталій на футбольному полі та перемоги у новому сезоні.

07.09.2015
adv