Не словом, а ділом: волонтери КНТЕУ допомагають тим, хто цього потребує

Від початку сумнозвісних подій у країні і до сьогодні КНТЕУ залишається флагманом волонтерської діяльності серед ВНЗ України. З перших днів надходження інформації про потреби українських військових на фронті, студенти й співробітники КНТЕУ активізувались і направили всі свої зусилля на допомогу: організовано збори спеціального одягу камуфляжних кольорів, теплих речей та коштів, проведено благодійні ярмарки й флешмоби на підтримку нашої армії.

Важливим є те, що ця діяльність не припиняється, університет спрямовує максимум зусиль та коштів на допомогу армії й лікування бійців, які отримали поранення. На юридичну адресу КНТЕУ приходять листи з подяками та грамотами за нашу позицію та реальні дії. За кошти, зібрані нашим університетом, укомплектовано два спеціалізованих автомобілі медичними засобами та оперативним зв’язком, проведено ремонтні роботи та придбано медичне обладнання для травматологічного відділення Головного військового клінічного госпіталю.

Колектив Київського національного торговельно-економічного університету й надалі буде продовжувати реалізовувати благородну мету – поширювати ідею гуманності не словом, а ділом, допомагати тим, хто цього потребує, нести людям добро і взаємодопомогу.

Віримо, що наша допомога врятує не одне життя!

Слава Україні!

08.09.2015