Cтуденти-правники відвідали Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС України
Загальна інформація
10 вересня 2015 року студенти-правники разом з викладачем кафедри комерційного права Дорохіною Ю.А. відвідали Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС України.
В рамках заходу студенти ознайомилися з роботою управління та його структурою. Студенти мали змогу поспілкуватися, у формі діалогу, з начальником управління Демедюком Сергієм Васильовичем, начальником відділу аналітичного забезпечення Чубаєвським Віталієм Івановичем, начальником відділу боротьби зі злочинами у сфері електронної комерції та господарської діяльності Заворотнім Олегом Дмитровичем, начальником відділу боротьби зі злочинами у сфері обігу протиправного контенту і телекомунікацій Баскаковим Максимом Юрійовичем та іншими працівниками.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)