Студенти спеціальності «Державні фінанси» відвідали Міністерство фінансів України

10 вересня 2015 року студенти першокурсники факультету фінансів та банківської справи спеціальність «Державні фінанси» відвідали Міністерство фінансів України.

З доповідями щодо структури, основних функцій Міністерства, стану виконання бюджету у поточному році, підготовки проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», середньострокового бюджетного планування, розвитку програмно-цільового методу планування видатків бюджету, формування місцевих бюджетів, регулювання міжбюджетних відносин перед  студентами  виступили заступник директора Департаменту роботи з персоналом Сивоконь Дмитро Володимирович, заступник директора Департаменту фінансів виробничої сфери Глобенко Сергій Володимирович, начальник відділу бюджетних програм  Департаменту з фінансово-економічних питань, кандидат економічних наук Корнієнко Наталія Миколаївна, заступник начальника відділу регіонального розвитку Департаменту місцевих бюджетів, кандидат економічних наук Остріщенко Юлія Вікторівна.

Студенти відчули відповідальність за підготовку до дорослого життя, усвідомили необхідність гарно навчатися та оволодівати усіма навичками майбутньої професії.

09.09.2015
adv