15 років у статусі НАЦІОНАЛЬНОГО!

Вітаємо колектив

Київського національного торговельно-економічного університету

з 15-річчям у статусі Н А Ц І О Н А Л Ь Н О Г О!

Указом Президента України 11 вересня 2000 р. Київському державному торговельно-економічному університету надано статус національного.

Це стало доленосною подією, яка засвідчила загальнодержавне і міжнародне визнання закладу, найвищі показники в системі вищої освіти, відкрило для Університету нові перспективи та можливості для розвитку, що ефективно реалізуються в контексті імплементації Закону «Про вищу освіту»!

Завдання колективу (презентація до доповіді Ректора КНТЕУ на конференції трудового колективу у травні 2015 року).

11.09.2015
shestack