Команду ХТЕК КНТЕУ нагороджено золотою медаллю на Міжнародному чемпіонаті кондитерського мистецтва

Команда викладачів та студентів ХТЕК КНТЕУ взяла участь у Міжнародному чемпіонаті кондитерського мистецтва в рамках 11-ї міжнародної спеціалізованої виставки «Хлібна і кондитерська справа-2015», що проходив з 8 по 11 вересня 2015 року в м. Мінськ, Білорусь.

Було представлено багато цікавих і водночас складних робіт з карамелі, пастилажу, композиції з цукрових квітів, арт-клас з тіста та борошняних виробів. Колегія журі складалася з професіоналів з різних куточків світу: Драгіца Лукін (Хорватія), Марія Шрамко (Ісландія), Олена Сучкова (Росія), В’ячеслав Совенко (Україна).

Команда ХТЕК КНТЕУ здобула золоту медаль престижного чемпіонату.

Вітаємо колег!

10.09.2015