ВКУ КНТЕУ та ТЦ «МETRO» спільно провели «Свято Борщу» в рамках осіннього ярмарку «Врожай 2015»

12 вересня 2015 року з ініціативи ТЦ «МETRO» Теремки та за підтримки ректорату Київського національного торговельно-економічного університету учні і колектив Вищого комерційного училища КНТЕУ провели «Свято Борщу» в рамках осіннього ярмарку «Врожай 2015».  На святі побували понад 500 відвідувачів, які смакували п’ять видів борщу, що приготували команди учнів училища. Відкрили свято директор ТЦ «МETRO» Теремки Ганна Губанова і директор ВКУ КНТЕУ Лідія Кришемінська.

У святі брали участь колективи художньої самодіяльності училища, зокрема ансамбль «Чарівна Дніпряночка», солісти Шевчук Володимир, Ковтун Андрій; поет і композитор  Юрій Васильківський; актриса театру та кіно, співачка, теле-, радіоведуча Алла Загинайко; солістка ансамблю прикордонних військ України, керівник гуртка училища «Чарівна Дніпряночка» Юлія Антипенко.

Команда учнів у складі Краснопольської Анастасії, Харковця Максима, Горкун Влада, яка представляла Борщ з квасолею, отримала найбільшу кількість голосів – 306, а інші команди отримали за Борщ Львівський – 142 голоси, Борщ Український – 201 голос, Борщ Чернігівський – 145 голосів, Борщ Київський – 146 голосів. Кожна команда отримала Подяки, команда переможців – диплом від ТЦ «МETRO» Теремки. Губанова Ганна щиро подякувала  колективу ВКУ КНТЕУ за плідну співпрацю у проведенні заходу «Свято Борщу» і висловила надію на подальше партнерство.

12.09.2015
adv