Культурний розвиток і професійна підготовка: товарознавці відвідали музей КНТЕУ та супермаркет

14 вересня 2015 року студенти 1 курсу факультету товарознавства та торговельного підприємництва змогли доторкнутись до історії в музеї КНТЕУ. Директор музею Кучеренко Віктор Дмитрович розповів про етапи розбудови та становлення університету, який в 2016 році святкуватиме 50 років своєї самостійності. Наприкінці зустрічі Віктор Дмитрович як товарознавець товарознавцям побажав отримувати знання під час навчання та позитивні враження і емоції від студентського життя.

Наступного дня студентство вирушило на знайомство з майбутньою професією до супермаркету преміум-формату «Фуршет Гурман», що знаходиться за адресою Столичне шосе, 103. Студенти мали змогу відвідати приміщення, куди «стороннім особам вхід заборонено»: власну пекарню магазину, склади та холодильні камери. Як з’ясувалось, у магазині працює багато випускників нашого університету, тож адміністратор магазину Шуцька Олена з радістю запросила студентів на роботу, адже в магазині є можливість неповної зайнятості та гнучкого графіку роботи для студентів.

14.09.2015
adv