Студентські традиції: посвята в мешканці гуртожитку №2

17 вересня 2015 року РСС гуртожитку №2 вкотре провела «ритуал» посвяти першого курсу та новоспечених мешканців. Цього року посвята мала тематичний характер – кінематограф. Спочатку члени РСС, переодягнені у героїв фільмів жаху, запрошували «першачків» на вечірнє «жертвоприношення». Потім розважали нових мешканців веселим привітним танцем.

Конкурси також були пов’язані з фільмами. Учасникам було запропоновано пройти 5 різних випробувань: вгадати персонажа з фільму, показати назву фільму лише за коротеньким саундтреком, виконати «рольові» танці під музику, що не відповідає їх стилю, традиційний конкурс «склади віршик з двох предметів» та інші.

Загалом, студенти першого курсу проявили себе як дружні, згуртовані, веселі, активні, старанні. А саме такі мешканці нам і потрібні.

Після того РСС на чолі з екс-головою гуртожитку №2 Семенович Лілією Богданівною проголосили традиційну для першого курсу присягу.

А закінчився наш вечір флешмобом під відомі саундтреки старих хороших фільмів. І так сім’я гуртожитку №2 стала більшою ще на один курс.

О.О. Зубович, голова РСС гуртожитку №2

17.09.2015