Молодіжно-патріотичне виховання: в КНТЕУ відзначено День партизанської слави

«Партизани України – наша гордість і слава»

О. Довженко

22 вересня 2015 року з нагоди державного свята – Дня партизанської слави та з метою вшанування партизан і підпільників, які, ризикуючи своїм життям, виявляючи героїзм і мужність, самовіддано боролися з нацистськими загарбниками в 1941–1944 роках, в університеті проведено організаційно-виховні заходи.

Організовано тематичну стендову виставку на тему «Партизанський рух за вигнання з України нацистських загарбників (1941–1944 рр.)». Текстові матеріали доповнювалися картами та фотографіями воєнних років, військовими речами зібраними на полях минулої війни учасниками громадсько-патріотичного руху «Покінчимо з війною» за участю студентів КНТЕУ. Виставку відвідали викладачі, співробітники, студенти КНТЕУ, а також учні ВКУ.

Студенти університету зустрілися з учасниками війни, юними партизанами – ветеранами університету В.Г. Баньком, В.Ф. Римарем (голова комісії Верховної Ради України в справах партизан), Д.А. Кравчуком (заст. голови цієї комісії, полковник у відставці).

Студенти подякували колишнім партизанам за їх активну участь у боротьбі проти нацизму, за цікаві спогади про бойову юність.

Група студентів відвідала Парк партизанської слави, поклала квіти до пам’ятного знаку партизанам, взяла участь у заходах, які проводились з нагоди державного свята – Дня партизанської слави.

Ректоратом та радою ветеранів війни і праці КНТЕУ надіслані вітальні листівки – членам організації ветеранів війни і праці КНТЕУ.

22.09.2015
adv