"Майстерня професійного зростання". Про тренди пасажирських авіаперевезень розповів експерт В. Яценко

22 вересня в КНТЕУ в рамках проекту "Майстерня професійного зростання" та з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні відбулась відкрита лекція «Продаж авіаційних перевезень» першого заступника голови Громадської ради при Державіаслужбі України, експерта Асоціації «Укрзовніштранс» Віктора Яценка.

Було розглянуто сучасні тренди розвитку ринку послуг міжнародних і вітчизняних пасажирських авіаперевезень, основи технічного регулювання діяльності на авіатранспорті за вимогами міжнародних організацій ІАТА та ІКАО, проаналізовано правові аспекти та сертифікацію діяльності авіації та посередників з продажу авіаквитків.

За круглим столом з науковцями кафедри туризму та рекреації обговорено найбільш актуальні питання забезпечення конкурентоспроможності вітчизняних авіакомпаній на міжнародному ринку туристичних послуг.

Досягнуто домовленостей з низки напрямів співпраці, зокрема, започаткування циклу лекцій з питань авіаперевезень та митного регулювання на авіатранспорті, наукового співробітництва з кафедрою туризму та рекреації та іншими зацікавленими кафедрами КНТЕУ.

22.09.2015
adv