Представники ХТЕК КНТЕУ увійшли до колегії суддів від України на Міжнародному кулінарному конкурсі «Смак миру» (Ізраїль)

18-19 вересня 2015 року в Ізраїлі (м. Тель-Авів) проходив Міжнародний кулінарний конкурс «Смак миру», організований Асоціацією шеф-кухарів Ізраїлю під керівництвом президента Саркіса Якубяна (Sarkis Yacoubian), за підтримкою Всесвітньої асоціації співтовариств шеф-кухарів (WACS), яка налічує більше 10 мільйонів людей.

Головою журі був пан Гіссур Гудмундсон (Gissur Gudmundsson) – президент WACSу.

До суддівської колегії конкурсу було запрошено харків’ян: директора ХТЕК КНТЕУ професора Радченко Людмилу Олексіївну та к.т.н., фахівця в галузі харчової технології Гасанову Анну Едуардівну, як авторитетних суддів міжнародного рівня та представників України. Цей конкурс став важливою подією в Ізраїлі. Його відвідали міністр економіки Ізраїлю, віце-мер столиці Тель-Авів, інші офіційні особи та найвідоміші ресторатори країни.

Від імені ректора КНТЕУ академіка Мазаракі Анатолія Антоновича було вручено почесну відзнаку та подарунки з України.

Конкурс пройшов на високому рівні, приємним фактом стала перемога шеф-кухарів українського походження. Судді з Харкова були нагороджені чотирма золотими медалями та прийняті до почесних членів асоціації шеф-кухарів Ізраїлю (ICA).

Наші колишні земляки проявили високий інтерес до подій на Україні та в м. Харкові.

4-7 листопада в Києві відбудеться міжнародний кулінарний конкурс шеф-кухарів та рестораторів. Всім бажаючим колективам взяти участь звертатися до координатора конкурсу Діни Федорової (тел. 0506001494).

18.09.2015
adv