Більше півтисячі дипломованих фахівців вийшли сьогодні зі стін Alma mater

25 вересня 2015 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся випуск магістрів заочної та вечірньо-заочної форми навчання факультету економіки, менеджменту і права, факультету фінансів та банківської справи, факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики. 544 випускники отримали дипломи магістрів, з них 10 дипломів – з відзнакою.

З напутнім словом до випускників звернулися декани факультетів, завідувачі випускових кафедр та викладачі, які привітали дипломованих магістрів із початком нового етапу їх життя і побажали їм успішної кар’єри та реалізації всіх планів і задумів.

Щиро вітаємо випускників з успішним закінченням університету! Бажаємо всім випускникам Київського національного торговельно-економічного університету, щоб знання, здобуті в КНТЕУ, стали фундаментом професійного зростання, запорукою успіху та реалізації майбутніх бізнес-планів, нових звершень і цікавих відкриттів.

25.09.2015
adv