Відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні у стилі КНТЕУ

26 вересня 2015 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулися заходи з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

Почесними гостями заходу були: Радник Міністра аграрної політики та продовольства України Лієв Олександр Сергійович, керівник управління Київської міської держадміністрації Тараненко Антон Павлович, заступник керівника Центру розвитку туризму Київської обласної державної адміністрації Кирил Воронін, менеджер з персоналу туристичної компанії «CORAL TRAVEL» Лавренчук Юлія Андріївна, боєць полку «Азов» Романов Олег Олександрович, боєць, інструктор полку «Азов» та студент КНТЕУ Іванов Дмитро Дмитрович.

Святкування розпочалося з патріотичного флешмобу. Сонячним ранком на стадіон КНТЕУ вийшли кілька сотень студентів, які зарядили свято своїм хорошим настроєм та позитивною енергією.

Відкриваючи свято, ректор Київського національного торговельно-економічного університету Мазаракі Анатолій Антонович сказав: «Кожна людина хоче пізнати світ, а туризм – це і є той метод, що дозволяє його пізнати. Вітаю Всіх із Днем туризму!»

Заступник керівника Центру розвитку туризму Київської обласної державної адміністрації Кирил Воронін привітав студентів зі святом та висловив сподівання: «З вашою допомогою та бажанням ми зможемо розвивати туристичну галузь в Україні».

Всі факультети з нетерпінням чекали цього дня аби продемонструвати свої вміння, позмагатись у різноманітних конкурсах та, головне – просто чудово провести час. До святкування приєднались також відокремлені структурні підрозділи з Житомира, Вінниці, Харкова, Ужгорода, Чернівців, Бурштину та Київське вище комерційне училище.

Програма святкування вражала масштабністю та фантазією організаторів. На учасників чекали цікаві конкурси та змагання: туристичний квест, спортивні змагання, інтелектуальні ігри та різноманітні конкурси, майстер-класи, футбольний матч, презентація туристичного клубу «Еверест» та головна подія, що стала вже традицією святкування Дня туризму – конкурс кулінарів.

У футбольному матчі між викладачами університету та радою студентського самоврядування перемогу здобули студенти, які виявилися не лише активними в громадському житті, а ще й дуже спортивними.

Всі бажаючі змогли покуштувати найсмачнішу туристичну страву – польову кашу, що на свіжому повітрі мала просто неповторний смак, а загальну атмосферу відпочинку та веселощів доповнювала концертно-розважальна програма.

Завершилося свято традиційним нагородженням майстрів кулінарного мистецтва. Змагання у номінаціях проводилися у категорії «Українських регіональних кухонь».

Результати змагань

Кулінарний конкурс

Місце/Медалі Основна м'ясна страва Основна рибна страва Оригінальність презентації
1 місце/Золото "Віртуози Слобожанщини" (ХТЕК) "Буковинська Ватра" (ЧТЕІ) Галицькі батяри (БТЕК)
2 місце/Срібло "Смак" (ФРГТБ)
"Профі" (ВКУ)

"Він chef" (ВТЕК)
"Профі" (ВКУ)

"Creative Cooks" (УТЕІ)
"Віртуози Слобожанщини" (ХТЕК)
3 місце /Бронза

"Житичі" (ЖТЕК)
"Буковина Фест" (ЧВКУ)
"Галицькі батяри" (БТЕК)

"Шиковні сокачі – спритні кухарі" (УТЕК)
"Вінницькі мисливці" (ВТЕІ)
"Одеські кулінари" (ФТТП)
"Прайд" (ФЕМП)
"Столичні гурмани" (ТЕК)
"Шиковні сокачі – спритні кухарі" (УТЕК)

Відеоконкурс

1 місце 2 курс 12 група (ФРГТБ)
2 місце 2 курс 10 група (ФРГТБ)
3 місце 2 курс 2 група (ФРГТБ)

Збери туристичний намет (рюкзак)

1 місце – Житомирський торговельно-економічний коледж
2 місце – Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу
3 місце – Вінницький торговельно-економічний інститут та Вінницький торговельно-економічний коледж

Фотоконкурс InstaTravel

1 місце Босенко Поліна (1 курс 4 група ФРГТБ)
2 місце Мала Діана (1 курс 8 група ФРГТБ)
3 місце –  Безлюдний Тимур (3 курс 2 група ФРГТБ)

У змаганнях з армреслінгу абсолютним переможцем став Невмержицький Юрій (ФРГТБ).

25.09.2015
adv