Перше засідання методичної ради КНТЕУ у новому навчальному році

24 вересня 2015 року відбулося перше в 2015/16 н.р. засідання методичної ради КНТЕУ.

Із питання порядку денного «Про професіоналізацію освітніх програм» виступила перший проректор з науково-педагогічної роботи  Н.В. Притульська.  Основний акцент у доповіді було зроблено на важливості професіоналізації освітніх програм при реалізації положень Програми розробки та запровадження стандартів вищої освіти КНТЕУ.

Начальник навчально-методичного відділу Т.В. Божко представила методичній раді проект Положення про відкриті заняття в КНТЕУ. Було відмічено, що зазначене Положення розроблено з метою вдосконалення освітнього процесу в КНТЕУ.

Починаючи з 2015/16 н.р., на засіданнях Методичної ради КНТЕУ передбачається розгляд питань щодо актуальних методів навчання, застосування їх в освітньому процесі й обміну передовим та інноваційним досвідом.  З цією метою до порядку денного засідань введено постійну рубрику «Студентоцентризм: методи та досвід», в рамках якої було заслухано виступ ст. викладача кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів КНТЕУ Чикун Н.Ю. на тему «Психолого-педагогічні  аспекти активізації  пізнавальної діяльності на прикладі хімічних дисциплін».

Методична рада ухвалила план своєї роботи на 2015/16 н.р.

24.09.2015
adv