Студенти КНТЕУ на захисті озонового шару планети

З нагоди святкування Міжнародного дня охорони озонового шару 17 вересня 2015 року в Гранд-холі студенти ЕкоКлубу провели тематичну акцію.

В рамках акції учасниками ЕкоКлубу було представлено тематичний фільм, листівки та плакат, на якому всі бажаючі могли написати свої думки з приводу важливого сьогодні питання: "Чому ми повинні охороняти озоновий шар?"

Зміна клімату і руйнування озонового шару, що відбувається в останні десятиліття, найбільш чітко простежується в приполярних областях Землі. Проблема озону, як одного з малих газових компонентів атмосфери, що раніше становила інтерес лише для невеликого кола вчених, сьогодні набула глобального значення. Така різка зміна пояснюється відкриттям того факту, що нормальний уміст озону в атмосфері перебуває під загрозою в результаті господарської діяльності людини.

Основні причини ослаблення озонового шару:
1. викиди висотних літаків і ракет;
2. хлорофторовуглеці або фреони.

Хочеться вірити, що проблема озонового шару навчить нас із більшою увагою й побоюванням ставитися до всіх речовин, що потрапляють в атмосферу в результаті антропогенної діяльності людини.

Долучайтесь до екологічної політики КНТЕУ і ми разом поборемо не тільки проблему змін клімату!

17.09.2015
adv