"Майстерня професійного зростання". Статистика торгівлі: від теорії до практики

Кафедра економіки та фінансів підприємства 29 вересня 2015 року організувала відкриту лекцію для студентів 4-го курсу ФЕМП 10, 11, 12 та 27 груп на тему "Статистика торгівлі: від теорії до практики".

Доповідачем був запрошений гість - директор департаменту статистики торгівлі Державної служби статистики України Фризоренко Анатолій Олександрович.

Під час лекції лектор розповів про виклики й нові вимоги законодавства щодо публікації інформації, про складність збору звітів від підприємств та про повноваження органів статистики. Анатолій Олександрович у своїй доповіді приділив велику увагу аналітичним даним та тенденціям щодо стану розвитку внутрішньої торгівлі України. Дана інформація стане в пригоді студентам при написанні курсових, випускних кваліфікаційних робіт та під час виконання індивідуальних завдань.

Наприкінці лекції студенти мали змогу подискутувати з доповідачем та поставити запитання. Найбільше студентів цікавила вертикаль підпорядкування органів статистики, гарантія достовірності інформації, методи оцінки репрезентативності вибірки, технологія формування річних статистичних збірників та збору і обробки інформації. Лекція виявилась дуже інформативною та місткою.

Кафедра економіки та фінансів підприємства вдячна Фризоренку Анатолію Олександровичу за цікаве заняття та має надію на подальшу співпрацю.

29.09.2015
adv