Інститутом вищої кваліфікації КНТЕУ реалізується нова професійна програма для Апарату Верховної Ради України

29 вересня 2015 року відбулось урочисте відкриття навчальної програми підвищення кваліфікації державних службовців-працівників першого року проходження державної служби в Апараті Верховної Ради України за напрямом «Державне управління».

Зі вступним словом виступили в.о. керівника Апарату Верховної Ради України Слишинський Володимир Іванович, заступник голови Національного агентства України з питань державної служби Скопич Олександр Дмитрович та керівник Управління кадрів Апарату Верховної Ради України Максим’як Віталій Євгенович.

Директор Інституту вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету Шклярук Катерина Семенівна презентувала напрями діяльності університету та інституту, ознайомила з професійними програмами підвищення кваліфікації.

Актуальну тему щодо європейської інтеграції України та основних положень Угоди про асоціацію з ЄС прочитала Іксарова Наталія Олександрівна– к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки КНТЕУ.

Очікуємо на цікаве та творче продовження співпраці між освітою, наукою, державними органами влади, бізнесом та громадськими організаціями.

29.09.2015
adv