logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
img

Першість міста з футболу: у другому матчі сезону зустрілись команди “Меркурій” та “Економіст”

Загальна інформація

У другому матчі сезону зустрілись команди “Меркурій" (КНТЕУ) та “Економіст” (КНЕУ). Наша команда вже встигла здобути три очки у стартовому поєдинку.

У перші хвилини матчу команди грали обережно, потрохи набираючи темп. "Меркурій" пресингував, змушуючи суперника грати в обороні. В середині першого тайму гості перейшли до більш активних дій.

Рахунок у матчі відкрив Едуард Шафаренко після виконання кутового. На перерву команди пішли з рахунком 1:0.

Після перерви під натиском господарів на 66 хвилині Артем Марченко потужним прострілом у ближній кут подвоїв перевагу своєї команди, а невдовзі Едуард Шафаренко оформив дубль, довівши рахунок до розгромних 3:0.

Напруга на полі поступово зростала і перейшла у неспортивне протистояння. В результаті у хід пішли червоні картки – два гравці КНЕУ залишили гру. Залишалось ще достатньо часу, але футболісти “Меркурія” не змогли реалізувати чисельну перевагу.

Матч завершився з рахунком 3:0 на користь КНТЕУ.