Відзначення професійного свята Дня працівників освіти

2 жовтня 2015 року в Київському національному торговельно-економічному університеті пройшли урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти.

Від імені ректора Анатолія Антоновича Мазаракі присутніх привітала зі святом перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Наталія Володимирівна: «Всі здобутки університету, що мають серйозне відображення в рейтингах, якими ми так пишаємося – це здобутки всіх тих, хто навчає, виховує, для кого КНТЕУ – Alma mater».

Наказом ректора Почесними грамотами КНТЕУ за високі досягнення та значний особистий внесок у науково-педагогічну діяльність нагороджено 27 викладачів, лист-подяку  за сумлінність і професіоналізм в організації навчального процесу отримали 11 співробітників.

Вручаючи почесні грамоти найкращим з освітян університету, Наталія Володимирівна сказала: «У кожного в Україні зараз свій фронт. Наш фронт – це якість: якість освіти, якість навчання та якість виховання нового покоління сучасних фахівців».

Офіційна частина завершилася святковим концертом, серед талановитих виступів якого особливо запам’яталися «Танок шалених офіціантів» від студії танцю «Лайт» та музична композиція у виконанні фортепіано і двох скрипок. Надзвичайно запальним був виступ гостей свята – народного ансамблю танцю «Перлина».

Шановні викладачі! Прийміть найщиріші привітання із Вашим професійним святом. З Вами ми вчимося жити, щодня робимо дивовижні відкриття та відчуваємо щиру вдячність за Вашу віру в нас. Велике щастя – мати мудрого і талановитого вчителя, а для вчителя щастя – це бачити своє продовження в учнях. Бажаємо Вам щастя!

02.10.2015
adv