Дружня сім’я гуртожитку №3 вітає першокурсників

30 вересня 2015 року кожен, хто заходив у гуртожиток №3, розумів - відбувається щось незвичайне. Актова зала світилася сотнями кольорових вогників, вхід прикрашала чарівна арка, а всередині царювала просто магічна і затишна атмосфера.

А створили таку чудову атмосферу для першокурсників. У залі лунав сміх, молоді люди усміхались і знайомились з новими мешканцями гуртожитку №3. Старшокурсники підготували для "новачків" різноманітні конкурси, які вони пройшли на відмінно, а потім заспівали улюблені «Старі фотографії» і «Без бою».

Завдяки натхненній праці ради самоврядування гуртожитку першокурсники чітко усвідомили – жити в гуртожитку №3 справді круто і весело, головне  бути дружнім, веселим і чемним. У цьому їх запевнили також заступник директора студмістечка Сиса Олена Володимирівна і, звісно, завідувач Скіба Надія Василівна, яка, до речі, дуже круто танцює.

Гостями свята першокурсників також були заступники деканів ФФБС Антонюк О.А., ФТТП Михайлов С.В., голова РСС КНТЕУ Кузьменко О., голова РСС гуртожитку №2 Зубович О.

Посвята пройшла традиційно цікаво і весело, що власне стало початком нового навчального року. Бажаємо удачі всім першокурсникам, хорошого настрою й успіхів у навчанні!

Турлай Василина (ФЕМП 4-21)

30.09.2015
adv