«KYIV IQ GAMES»: студенти КНТЕУ призери шахового турніру за програмою ІV Київської спартакіади «Здоровий киянин»

3 жовтня 2015 року в Будинку вчених НАН України відбувся турнір з шахів «KYIV IQ GAMES» за програмою ІV Київської спартакіади «Здоровий киянин», у якому брала участь і команда КНТЕУ.

У результаті змагань серед 10 команд наші студенти зайняли почесне ІІІ місце.

В особистих змаганнях студент ФЕМП Іраклій Ломсадзе був другим, а другокурсниця того ж факультету Галина Пустовіт посіла третє місце.

Вітаємо наших шахістів!

02.10.2015