Атестаційна колегія МОН присвоїла вчені звання та наукові ступені 26 науковим працівникам КНТЕУ

29 вересня 2015 року відбулося засідання Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України щодо присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань.

Атестаційна колегія розглянула питання присвоєння вчених звань професора, доцента, присудження наукових ступенів доктора і кандидата наук науковим працівникам КНТЕУ:

• Гуржій Тарас Олександрович – професор кафедри комерційного права.
  • Білоус Наталія Петрівна – доцент кафедри сучасних європейських мов.
  • Гищук Роман Миколайович – доцент кафедри менеджменту і туризму.
  • Гончарова Ірина Вікторівна – доцент кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів.
  • Гулівата Інна Олександрівна – доцент кафедри вищої та прикладної математики.
  • Дорош Василь Степанович – доцент кафедри психології, соціології та права.
  • Задніпровський Олександр Григорович – доцент кафедри бухгалтерського обліку.
  • Іващук Олена Володимирівна – доцент кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем.
  • Ладиченко Катерина Іллівна – доцент кафедри міжнародної економіки.
  • Мельничук Максим Володимирович - доцент кафедри комерційного права.
  • Метельська Наталія Станіславівна – доцент кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів.
  • Поліщук Олена Тимофіївна - доцент кафедри бухгалтерського обліку.
  • Самсін Ігор Леонідович – доцент кафедри комерційного права.
  • Сердюченко Олексій Володимирович – доцент кафедри правознавства.
  • Тронько Віра Володимирівна - доцент кафедри міжнародної економіки.
  • Федоришина Ірина Леонідівна – доцент кафедри маркетингу та реклами.

Науковий ступінь доктора наук:

• Босовська Мирослава Феліксівна, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)».
  • Дубовик Тетяна Віталіївна, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)».
  • Ситник Ганна Вікторівна, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)».
  • Гарбар Жанна Володимирівна, 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит».

Науковий ступінь кандидата наук:

• Авдан Оксана Григорівна, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)».
  • Григоренко Тетяна Миколаївна, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)».
  • Лазебна Ірина Василівна, 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством».
  • Зайчук Світлана Валентинівна, 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит».
  • Маркуц Юлія Ігорівна, 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит».
  • Мельниченко Оксана Василівна, 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит».

Вітаємо наших колег, бажаємо успіхів у науці та міцного здоров`я!

08.10.2015
adv