На зустрічі з керівником управління туризму КМДА Тараненко А.П. обговорили напрями розвитку туризму в Києві

8 жовтня 2015 року відбулася зустріч студентів факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу з керівником управління туризму КМДА Антоном Павловичем Тараненко.

Під час зустрічі обговорено пропозицію міської влади у взаємодії студентства на волонтерських засадах для розвитку туризму в місті Києві; висвітлено напрями, які сприятимуть входженню міста  Києва в ТОП-10 провідних туристичних міст світу; визначено пакет пропозицій щодо мотивації студентів.

Зустріч була проведена в рамках співпраці з кафедрою туризму та рекреації та кафедрою маркетингу та реклами.

08.10.2015
adv