Вітання ректора Анатолія Антоновича Мазаракі з нагоди відзначення професійного свята - Дня юриста

Вітаю студентів-правознавців, викладачів правничих дисциплін, працівників юридичних підрозділів КНТЕУ з професійним святом – Днем юриста!

Україна святкує це свято ось уже 18 років – найбільше серед усіх країн пострадянського простору. За цей час воно міцно увійшло в практику та набуло всезагального визнання. Нині його відмічають тисячі вітчизняних юристів. Його вважають своїм представники всіх, без винятку, юридичних професій. З ним вітають юридичних працівників органів державної влади, суб’єктів місцевого самоврядування, державних і приватних підприємств, установ та організацій.

Це – свято корпоративної єдності. Це спільне свято для тисяч людей, чия професійна діяльність пов’язана з творенням, реалізацією та захистом права. Це свято кожного, хто обрав своєю життєвою місією служіння ідеалам права, законності та справедливості.

Символізм цього свята полягає не лише в тому, що  воно охоплює всі види юридичних професій, а й у тому, що воно поєднує в собі наукову, педагогічну і практичну сторони фахової діяльності.

Це свято і для вчителів, і для учнів, і для теоретиків, і для практиків. Це свято всіх, хто навчає і навчається праву; всіх, хто втілює його у життя, торує напрями його розвитку та й загалом – конструює сучасну правову реальність.

Професійних здобутків Вам, творчих звершень, успіхів у роботі та навчанні!

З повагою,
ректор                                                                                                                                                                   Анатолій  Мазаракі

13.10.2015
adv