Традиційно у жовтні юристи відзначають своє професійне свято

13 жовтня 2015 року в університеті відбулося урочисте святкування Дня юриста.

Проректор з наукової роботи Мельниченко Світлана Володимирівна від імені ректора КНТЕУ Мазаракі Анатолія Антоновича привітала студентів-правознавців, викладачів та гостей свята: «Юрист – це гарант правового захисту усіх прошарків суспільства. Бажаю, щоб ви завжди могли захистити інтереси наших громадян».

Декан факультету економіки, менеджменту та права Гуляєва Наталія Миколаївна, вітаючи присутніх, пригадала, як 21 рік тому в КНТЕУ почали готувати юристів, та побажала нинішнім майбутнім фахівцям успіхів: «За вами – майбутнє України».

Завідувач кафедри комерційного права Гуржій Тарас Олександрович побажав студентам-правникам блискучого майбутнього та гучних перемог.

На святі були присутні почесні гості – провідні юристи-практики: директор Департаменту з питань безпеки, оборони та діяльності органів юстиції Ярчук Артем Олександрович, якому від імені ректора було вручено почесну грамоту, вчений секретар Інституту законодавства Верховної Ради України Биков Олександр Миколайович, доцент кафедри міжнародного та європейського права КНЕУ Печуляк Віталій Петрович.

Почесними грамотами також були нагороджені студенти – члени студентської громадської організації «Правничий клуб КНТЕУ». Надзвичайно зворушливою стала церемонія урочистої присяги першокурсників-правознавців та Гімн юристів, виконаний майбутніми фахівцями правознавства.

Цікавою та пізнавальною виявилася «Коротка історія довгого шляху до успіху», показана студентами з гумором та іронією. Фінальним акордом концерту стала лірична пісня зі словами подяки до викладачів у виконанні майбутніх юристів.

13.10.2015
adv