ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
img

“Меркурій” впевнено переграє “Європейський Університет” з рахунком 7:0

Загальна інформація

У грі за Кубок Києва з футболу серед ВНЗ зустрілись команди “Меркурій” та “Європейський Університет”.

Вже на четвертій хвилині Роман Дубина відкрив рахунок у матчі. Під кінець першого тайму Артем Бафталовський подвоїв перевагу команди.

Після перерви "Європейський Університет” перейшов до більш активних та агресивних дій у нападі, проте, як і в першому таймі, господарі поля не залишили гостям шансів. Спочатку Микола Бафталовський оформив хет-трик, забивши два останні м'ячі з інтервалом у п'ять хвилин. А потім Артем Ільченко та Артем Луньов остаточно розгромили “європейців”.

Отже, впевнено перемігши суперника з рахунком 7:0, “Меркурій” крокує далі у боротьбі за Кубок.