Відкрита лекція професора Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Івахненкова С.В.

23 вересня 2015 р. відбулася відкрита лекція для студентів I-го курсу магістратури спеціалізацій «Аудиторська діяльність у приватному секторі», «Аудит державних фінансів», «Державний фінансовий контроль» на тему «Контроль та аудит інформаційних технологій». Лекцію прочитав провідний     науковець у галузі аудиту та  IT-технологій, професор, д-р екон. наук, професор кафедри фінансів Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Івахненков С.В.

Великий досвід педагогічної діяльності проф. Івахненкова С.В., сформований завдяки викладанню у Вільнюському університеті менеджменту і економіки (Литва), Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана, стажуванню в Університеті Бентлі (США), Штутгартському університеті (Німеччина), Інституті присяжних бухгалтерів Шотландії (м. Единбург, Великобританія) слугував переконливим підґрунтям високого професійного рівня проведення лекції та ознайомлення студентів з існуючими проблемами та перспективами розвитку контролю та аудиту інформаційних технологій. Матеріал лекції супроводжувався розгорнутою презентацією, підготовленою англійською мовою, а також прикладами зарубіжного і вітчизняного досвіду контролю та аудиту інформаційних технологій. Матеріал лекції викликав підвищену зацікавленість як у студентів, так і викладачів кафедри фінансового аналізу і контролю. Протягом усієї лекції мав місце діалог лектора та слухачів.

По завершенню лекції проф. Івахненков С.В.   висловив подяку  за надану можливість виступити перед студентами КНТЕУ та колегами-викладачами, а також побажання щодо продовження співпраці.

23.09.2015
adv