Студенти-програмісти відвідали головний офіс компанії BGS Solutions

15 жовтня 2015 року проведено виїздні заняття студентів напряму підготовки «Програмна інженерія» на фірмі BGS Solutions. Фірма BGS Solutions спеціалізується на розробці та впровадженні програмних додатків на платформі 1С: Підприємство для підприємств різних видів діяльності, у тому числі таких як "Енергоатом", ДП "Антонов-фінанс", ТОВ "Сумихімпром" та ін.

Лекцію-презентацію провела адміністратор ЦСН Безсмертна Анжеліка Миколаївна.  Вона цікаво та змістовно розповіла про структуру, завдання та здобутки організації. Студенти відвідали основні підрозділи організації та мали можливість поспілкуватися з провідними спеціалістами відділів розробки програмного забезпечення, продажів, маркетингу, серед яких є випускники нашого університету.

Фірма виявила зацікавленість щодо залучення студентів кафедри програмної інженерії до проходження практики і до подальшого працевлаштування.

Організатором заходу був ст. викладач кафедри програмної інженерії та інформаційних систем, к.т.н., відповідальний за зовнішні зв’язки кафедри Сидорчук Володимир Євгенович, супроводжували студентів доценти кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Рассамакін Володимир Якович, Чернякін Віктор Петрович, Палагута Катерина Олексіївна.

16.10.2015
adv