Представники КНТЕУ взяли участь у роботі міжнародної наукової школи «Fall 2015 School On Applied Mathematics And Statistics»

З 5 по 9 жовтня 2015 року студенти бакалаврату напряму підготовки «Економічна кібернетика» та магістранти першого курсу спеціальності «Економічна кібернетика» разом з викладачами кафедри економічної кібернетики взяли участь у роботі Міжнародної осінньої школи з прикладної математики та статистики «Fall 2015 School on Applied Mathematics and Statistics», яка проходила у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Школа з прикладної математики та статистики була організована університетом міста Констанц, Німеччина. Читання лекцій та спілкування відбувалося англійською мовою.

Лекції проводили німецькі та американські професори:

• Robert Denk (University of Konstanz, Germany)
  • J. Marcus Jobe (Miami University, Oxford, OH, USA)
  • Michael Kupper (University of Konstanz, Germany)
  • Michael Pokojovy (University of Konstanz, Germany and Charles University in Prague, Prague, Czech Republic)
  • Reinhard Racke (University of Konstanz, Germany).

Було представлено курс лекцій за актуальною тематикою в галузі сучасних проблем прикладної математики та статистичного аналізу:

1. Risk measures and duality formulas for robust pricing and hedging (Michael Kupper)
  2. Stability of linear and nonlinear evolution equations (Reinhard Racke)
  3. Maximal regularity for parabolic evolution equations (Robert Denk)
  4. Total Quality Management, elementary statistical methods & measurement error and survey of Data Mining topics (J. Marcus Jobe)
  5. Numerical analysis of PDE and SDE (Michael Pokojovy)

У роботі школи взяли участь завідувач кафедри економічної кібернетики, д.е.н., професор А.А. Роскладка, доцент кафедри економічної кібернетики, к.ф.-м.н., доцент С.О. Баннікова, студенти магістратури та бакалаврату з економічної кібернетики Олексій Бородавка, Олена Горобець, Ольга Дзигман, Яна Музика, Анастасія Пушкарьова, Андрій Хоцький та Валерій Хурчак.

08.10.2015
adv