Для працівників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України проведено семінар з інформаційних технологій

"Інформаційні технології в управлінні та аналізі економічних даних"  під такою назвою 20 жовтня розпочався семінар для працівників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

У програмі розглянуто питання щодо обробки масивів даних, фінансових розрахунків, побудови графіків і вирішення нелінійних рівнянь та оптимізаційних задач, відбулось ознайомлення з презентаційними програмами.

Програма семінару розроблена та реалізується викладачами кафедри програмної інженерії та інформаційних систем КНТЕУ.

20.10.2015
adv