Відкрита лекція Єханурова Юрія Івановича: «Давайте разом будемо лідерами»

21 жовтня 2015 року в університеті відбулася відкрита лекція Почесного президента Української спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств, професора Єханурова Юрія Івановича на тему «Європейський вектор розвитку підприємництва в Україні».

Під час виступу Юрій Іванович показав себе як надзвичайно цікава, різнобічна особистість, поділився мудрими думками та своїм власним поглядом на різні речі: основні ідеологічні напрями розвитку України та економічна ситуація в країні.

Юрій Іванович дав мудрі поради студентам, які лише починають свій шлях до успіху: ставити цілі, які ведуть до головної мети, ніколи не зупинятися та завжди бути незадоволеним собою. «На кожному місці, де ви працюєте, ви повинні знайти те, чого не можуть інші, – стати успішним, бути лідером. Давайте разом будемо лідерами», – побажав Юрій Іванович.

Студенти з цікавістю слухали виступ Єханурова Ю.І. та ставили слушні запитання. Юрій Іванович у своїй доповіді дав багато тем для подальших роздумів, які, сподіваємося, стануть їм у пригоді і в кар’єрі, і в житті.

21.10.2015
adv