Студенти ФРГТБ провели презентацію компетентностей, набутих під час закордонної практики

22 жовтня 2015 року студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, які влітку проходили виробничу практику в найкращих готелях Греції (Sani Resort, Ikos Resort, LOUIS Hotels, Aegean Melathron Hotel, Nana Beach Hotel, Aegean Star Hotels, Aldemar Hotels), презентували молодшим курсам факультету та викладачам свої професійні здобутки, набуті професійні компетентності, а також поділилися своїми враженнями від спілкування з іноземними туристами.

На презентації був присутній ректор Анатолій Антонович Мазаракі, який акцентував увагу на зростанні ролі практичної підготовки студентів, у тому числі на закордонних підприємствах, на роботі, яку проводить адміністрація університету для налагодження ділових контактів з метою проходження студентами практики за кордоном, а також побажав усім успіхів і професійного зростання.

Студентство мало можливість задати питання своїм колегам та відповідальним за організацію практики викладачам.

22.10.2015
adv