Готель Hilton Kyiv: 5-зіркове місце проживання, роботи та проходження практики

23 жовтня студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу разом з викладачами кафедри технології і організації ресторанного господарства відвідали готель Hilton Kyiv 5*.

Hilton Worldwide одна з найбільших готельних корпорацій, яка нараховує близько 4200 готелів та курортів у 92 місцях світу, об’єднує у собі традиції минулого та сучасного у сфері гостинності.

Під час екскурсії студенти мали змогу побачити сучасні номери різних категорій п’ятизіркового готелю, ознайомитись з  організацією роботи ресторану «The Park Kitchen», відвідати основні інфраструктурні підрозділи готелю Hilton Kyiv - SPA-салон, фітнес-центр, басейн. Найбільше враження на студентів справив креативний дизайн Н-Bar.

Також відбулось спілкування з провідними спеціалістами служб прийому та розміщення, бронювання, відділу маркетингу та зв’язків з громадськістю, серед яких є випускники нашого університету.

Адміністрація готелю Hilton Kyiv виявила зацікавленість щодо залучення студентів факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу до проходження практики і до подальшого працевлаштування.

23.10.2015
adv