Майбутні фахівці досліджували інженерне та технологічне обладнання житлових, офісних та нежитлових будівель

26 жовтня 2015 року  відбулося виїзне заняття з дисциплін «Громадське будівництво», «Інженерне та технологічне обладнання» для понад 150 студентів спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм», які відвідали житловий комплекс, що обслуговується ОСББ «Лісова пісня». До складу комплексу входять 2 житлові будинки, офісні приміщення, бар та багаторівневий паркінг.

Студенти мали можливість ознайомитися з автоматизованим індивідуальним тепловим пунктом, системами аналогового та цифрового відеоспостереження, автоматичними системами управління освітленням у підземному паркінгу, пультом диспетчеризації будинку, елементами пожежної сигналізації та системами автоматичного пожежогасіння, насосними станціями, приладами індивідуального та загальнобудинкового обліку води і теплової енергії.

26.10.2015
adv