"Майстерня професійного зростання": відбулись лекції відомих професіоналів фондового ринку

Кафедра банківської справи в рамках проекту "Майстерня професійного зростання" організувала для студентів лекції від відомих професіоналів фондового ринку.

19 жовтня 2015 року відбулась лекція на тему "Акціонерні товариства як емітенти акцій", яку провели ключові особи Investor Relations Agency (Агенції з відносин з інвесторами): Параскева Оксана Павлівна та Нікішев Олександр Михайлович, партнер та керуючий партнер Investor Relations Agency.

26 жовтня 2015 року відбулась лекція  на тему "Транспарентність на фондовому ринку», яку провів Юрій Бойко - засновник і керівник проекту StockWorld комунікаційного центру фондового ринку України (smida.gov.ua). На лекції також була присутня директор КУА «Скіф» Оксана Золотарьова.

Тематика лекцій викликала неабиякий інтерес. Послухати відомих професіоналів завітали не тільки студенти ФФБС та викладачі кафедри банківської справи, але й професори кафедри менеджменту зі своїми студентами.

Лекції пройшли з великим успіхом та були схвально оцінені спільнотою фондового ринку в Інтернет-мережах та на сайтах професійних асоціацій.

26.10.2015
adv